Restaurace

"Na Sněžném to chutná líp!", to je heslo táborníků, kteří na Sněžné jezdili v průběhu posledních čtyřiceti let a které se udrželo až do dnešních dnů. Naším cílem je, aby se stalo i heslem Vaším.

Tak, jak se zmodernizovala budova restaurace, zmodernizovali jsme také kuchyni. A to nejen, co se vybavení týče, ale také z gastronomického hlediska. Držíme se konceptu domácí kuchyně, ale přitom se snažíme v každém jídle zanechat stopu moderní gastronomie.

Vstup do restaurace s domácími mazlíčky není povolen.

Provozní doba restaurace 2024


Do jarních měsíců je restaurace pro veřejnost dočasně UZAVŘENA.

Nebojte se, nabízíme stále ubytování se skvělými snídaněmi, které servírujeme přímo na pokoj.


VEČÍRKY, SVATBY, AKCE…: Pro všechny soukromé i firemní události jsme vám my i naše restaurace plně k dispozici.

Naše restaurace nabízí

Menu se střídá dle ročních období. Vytváříme tématické speciality a využíváme sezónní čerstvé suroviny od místních dodavatelů.

V baru restaurace nabízíme širokou škálu alkoholických nápojů, piva známé značky Bernard a kvalitní víno z vinařství Pavel Hruška. Vinařství Pavel Hruška je malým rodinným vinařstvím, které hospodaří na 7 hektarech vinic. Zde pokračují v rodové tradici výroby vína klasickým způsobem. Při zpracování vlastních hroznů kladou důraz na zachování chuťového potenciálu. Harmonická, jemná a svěží vína se vyznačují svou jedinečností a specifikou.


vinařství Hruška

Pavel Hruška, rodinné vinařstvíRezervace

Pro vytvoření rezervace nebo pro objednávku jídla s sebou se nám ozvěte na:

tel.: +420 702 164 227