Restaurace

"Na Sněžném to chutná líp!", to je heslo táborníků, kteří na Sněžné jezdili v průběhu posledních čtyřiceti let a které se udrželo až do dnešních dnů. Naším cílem je, aby se stalo i heslem Vaším.

Tak, jak se zmodernizovala budova restaurace, zmodernizovali jsme také kuchyni. A to nejen, co se vybavení týče, ale také z gastronomického hlediska. Držíme se konceptu domácí kuchyně, ale přitom se snažíme v každém jídle zanechat stopu moderní gastronomie.

Vstup do restaurace s domácími mazlíčky není povolen.Jídelní lístek

Provozní doba restaurace 2024

Držíme se konceptu poctivé domácí kuchyně, ale přitom se snažíme v každém jídle zanechat stopu moderní gastronomie sestavené z čerstvých a lokálních surovin.

Od dubna restaurace otevřena:

pátek – sobota od 11:00 do 20:00
neděle od 11:00 do 15:00

Naše restaurace nabízí

Menu se střídá dle ročních období. Vytváříme tématické speciality a využíváme sezónní čerstvé suroviny od místních dodavatelů.

V baru restaurace nabízíme širokou škálu alkoholických nápojů, piva známé značky Bernard a kvalitní víno z vinařství Pavel Hruška. Vinařství Pavel Hruška je malým rodinným vinařstvím, které hospodaří na 7 hektarech vinic. Zde pokračují v rodové tradici výroby vína klasickým způsobem. Při zpracování vlastních hroznů kladou důraz na zachování chuťového potenciálu. Harmonická, jemná a svěží vína se vyznačují svou jedinečností a specifikou.


vinařství Hruška

Pavel Hruška, rodinné vinařstvíRezervace

Pro vytvoření rezervace nebo pro objednávku jídla s sebou se nám ozvěte na:

tel.: +420 702 164 227