O nás

V kopcovitém kraji Vysočina, uprostřed Žďárských vrchů se nachází městys Sněžné. Přímo zde, mezi vysokými stromy nalezneme stejnojmenný resort, který Vás nadchne svým moderním prostředím a současně klidnou a přírodní lokalitou. Zbudován byl na přelomu 60. a 70. let 20. stol. za účelem pořádání pionýrských táborů pro děti a také pro rekreaci zaměstnanců adamovské továrny. Prostorný areál si dětská srdíčka natolik získal, že ani politický převrat nic nezměnil na duchu jeho užití. I nadále se zde po celé léto střídaly táborové turnusy a cestu si sem našli také turisté, kteří přijížděli buď na delší odpočinkové pobyty, či za víkendovými sportovními aktivitami.

 

Protože manželé Rumpíkovi patří mezi ty, jimž Sněžné přirostlo k srdci a zažili zde mnoho neopakovatelných chvil, rozhodli se areál zrekonstruovat a vytvořit z něj místo, které Vám poskytne chvíle odpočinku, relaxace a nepřeberné možnosti sportovního vyžití. Místo, kde pobyt pro Vás bude krásným rekreačním zážitkem.

S příchodem jara 2018 vyvrcholila rekonstrukce a oprava hlavní budovy. Muselo se kopat téměř do základů, jelikož stará budova v sobě nesla výrazné prvky někdejší architektury. Bylo zapotřebí vyměnit okna, opravit střechu a v každém z našich 17 komfortních apartmánů vytvořit vlastní sociální zařízení, neboť dříve budova poskytovala pouze jedno pro celé patro. V objektu se nachází také bezbariérový apartmán se speciálním přístupem. Dále je v řešení rekonstrukce jídelny, stavba nových chatek, multifunkčního hřiště a také wellness.

Okolí resortu zaujme každého hosta díky širokým možnostem využití volného času., Teplejší měsíce jsou jako stvořené pro pěší turistiku, cyklistiku nebo vyjížďky na koni. Naopak v zimě jsou zde vynikající podmínky pro milovníky zimních sportů. Běžkování si můžete užít na běžkařských trasách po celém okolí Sněžného a například v nedalekém Novém Městě na Moravě máte k dispozici i sjezdové lyžování. Pokud Vás krátké představení našeho resortu zaujalo, budeme poctěni Vaší návštěvou, srdečně Vás přivítáme a uděláme vše pro to, abyste od nás odjížděli spokojení, plní zážitků a vzpomínek a rádi se k nám opět vraceli.